Ikodes Technology

Корисні WordPress-плагіни для оптимізації зображень

WEBP має 8-бітний канал прозорості без втрат, у якому лише на 22% більше байтів, ніж у PNG. Він також підтримує прозорість RGB із втратами, що є унікальною функцією WEBP. Свята – один із найкращих часів, щоб вкласти кошти в емоційний зв’язок із цільовою аудиторією.


Я вибрав 78% чисто випадково (трохи грунтуючись на досвіді). Чарівного значення якості, яка підійде під всі зображення, немає. Не існує магічного рівня стиснення, яка стискає без втрат якості зображення. Подібно до APNG, він також підтримує 24-бітні зображення, 8-розрядну прозорість. У ньому є стиснення з втратами та без втрат, що у деяких випадках дозволяє досягти невеликого розміру файлів із забезпеченням високої якості, що робить його універсальним.


Дія методу полягає в пошуку однакових пікселів в одному рядку. Алгоритм стиснення зберігає всі кольори і піксели в зображенні незмінними. Якщо порівнювати з іншими форматами, то в PNG-24 кінцевий об'єм графічного файлу виходить найбільшим.


сучасний формат зображення WebP

Якість змінювалося від низького 35% до високого 88%. Для галерей та інших проектів з безліччю зображень я використовував Adobe Fireworks для автоматизації стиснення і експорту, зберігаючи всі в JPEG з якістю 78%. Як і я, велика частина інструментів автоматизації стиснення використовують одні і ті ж налаштування якості, зазвичай це близько 80%.


Як додати картинку в мобільну пошукову видачу для свого сайту


Користувачі цінують високоякісні фото та в хорошому дозволі, за умови, що вони швидко провантажуються. Завжди існувала потреба у форматах графіки, які за мінімальної ваги файлу забезпечували максимальну якість для відвідувачів. Зі зростанням глобального інтернет трафіку зараз така проблема більш ніж актуальна. У цій статті ми розповімо, як сучасний формат зображень WEBP може підвищити стиснення графіки до 50% та забезпечити кращу якість.


Цей процес можна виконати швидко, експортувавши всі фото одразу. Коректна назва файлу, із використанням ключових слів, допоможе вашому зображенню краще ранжуватися та підвищить його цінність у плані пошукової оптимізації. Також це матиме позитивний вплив і на рейтинг конкретної сторінки.


  • Новий стандарт базується на форматі PNG, додано можливість анімації та покращено алгоритми стиснення.
  • Незважаючи на метод стискання “lossy”, цей процес не є надто агресивним, тож якість лишається досить непоганою.
  • Тому вони швидше завантажуються й використовують менше даних.
  • SVG-код можна помістити в HTML і налаштовувати через CSS.
  • Це означає, що всі, хто відвідує ваш сайт, будуть підключатися швидше та мати більш безпечне з'єднання.

Якщо тема оптимізації сайтів вас хоч трохи цікавить, а вона повинна ? Найважливішими для аналізу швидкості завантаження сайту в інтернет-магазині є основні сторінки входу покупців. Визначити, які це сторінки можна вивчивши відповідний звіт в аналітиці.


Він чудово впорається з конвертацією в різні розширення. І професійному фотографу, і звичайному користувачеві може знадобитися конвертувати зображення. Додаткові плагіни здатні безмежно розширювати функціональні можливості WordPress-сайту.


Пункт №3 – коректні формати зображень


Розробники швидко помітили, що ці формати створюютьзначні розміри файлів, що було перешкодою, особливо для швидких веб-додатків. Це, у свою чергу, призвело до пошуку можливостей стиснення зображень. «Битва» між JPG і PNG ще далека від завершення, і вже на горизонті з’являються нові формати – наприклад, WebP, власний формат зображень Google. Незважаючи на метод стискання “lossy”, цей процес не є надто агресивним, тож якість лишається досить непоганою.Але як не крути, близько 30-50% від розміру PNG без швидкої візуальної втрати якості можна заощадити. WebP - це новий формат зображень, завдяки якому можна значно зменшити їх розмір з майже однаковою якістю. Не углиблюючись у технічну сторону, формат Webp характеризується високим стисненням сучасними технологіями обробки.


Наприклад, ви можете розділити дані по квітам і прозорості в двох різних файлів зображень (наприклад, два файлу JPG), і відновити їх на клієнта, використовуючи елемент CANVAS. Хоча це і збільшує кількість запитів у мережі, економія в розмірі зображення може бути істотною для розробників, у яких на сайті безліч прозорих зображень. Формат зображень для забезпечення економії розміру при стисненні, як правило, з’єднує разом різні алгоритми стиснення з втратами і без. Існує декілька форматів, підтримуваних веб браузерами, з різними характеристиками.


Як перетворити webp в jpg онлайн на iloveimg


Плагін здатен автоматично оптимізувати нові картинки, а також ті, що вже існують на сайті — по одній або всі разом. Зображення покликані надихати і приваблювати вашу аудиторію, але вони також здатні сповільнювати сайт. Ось чому оптимізація зображень — необхідна частина фронтенд-чекліста при запуску сайту. Якщо ваш сайт побудований на WordPress, цей блог для вас. Адже сьогодні ми описуємо найкращі WordPress-плагіни для оптимізації зображень. Велику кількість оптимізованих зображень на веб-ресурсі не варто зберігати в одній папці на хостингу.


сучасний формат зображення WebP

JPEG не підтримує прозорість зображень, анімації, карти глибини кольору або можливість накладання шарів. PNG є форматом без втрат і може підтримувати альфа-прозорість, але досягнуте стиснення, особливо для фотографій, значно нижче. JPEG та PNG широко використовуються в залежності від типу потрібного зображення. Наприклад, обмежуючи кількість кольорів, які використані у зображенні. Як правило, коли ви зберігаєте зображення у форматі, що підтримує втрату даних, ви вибираєте деяке значення, що представляє собою співвідношення якості зображення до його розміру. Оцінка та оптимізація швидкості завантаження сайту не разова акція, не можна перевірити цей показник один раз і більше не приділяти цьому уваги.


Даний формат називають стисненням з втратами, оскільки алгоритм JPEG вибірково відкидає дані. Не бажано зберігати у JPEG-форматі будь-які зображення, де важливими є тонкі нюанси кольорів, оскільки під час стиснення відбувається відкидання колірної інформації. У JPEG слід зберігати лише кінцевий варіант роботи, оскільки кожне повторне збереження призводить до нових втрат (відкидання) даних чи варто переходити з PNG-формату зображення у WebP і початкове зображення може бути вкрай зіпсованим. Фото в такому форматі добре стискаються і важать небагато, що суттєво прискорює завантаження сторінки каталогу та картки товарів. При цьому роздільна здатність екранів сучасних мобільних пристроїв настільки висока, що стиснення не спотворює якість фотографій для покупців. ДоПісляaaaaabbbbbcccddddeeeeffffaaaaabba5b4c2d4e4f4a5bb0Рис.


Автоматизація процесу створення файлів


SVG не застосовний до фотографій, тут краще підійдуть формати JPG і webP. Перетягніть файли за допомогою миші, натисніть на кнопку “виберіть файл”, введіть url-посилання, додайте зображення з хмарних сховищ dropbox і google диск. На сервісі aspose ви можете конвертувати webp в jpg онлайн безкоштовно. Тут є велика кількість конвертерів, що виконують перетворення між різними типами файлів.


Розмір пікселів і якість зображення


Воно потрібне для однакового відображення інформації незалежно від апаратної платформи комп’ютера. Тепер ви можете відкрити будь-який з файлів webp, що зберігаються на вашому пк, повернути його, відредагувати і так далі. На відміну від paint.net, в irfanview ви можете пакетно переробити webp на jpg, що є плюсом для цього програмного забезпечення. Xnconvert — безкоштовна програма для пакетної конвертації файлів графічних форматів. Додаток дозволяє змінити формат webp на jpg, застосовуючи фільтрацію зображень і вказуючи деякі вихідні параметри jpg. — шикарний сервіс від компанії Google, який дозволяє проводити взаємне конвертування найпопулярніших форматів.


Проблема не завжди в тому, щоб переконвертувати фотографію на комп’ютері. Багато шукають спосіб конвертувати фотографії зі смартфона або онлайн. Optimole підтримує Retina і WebP, пропонує техніку “lazy loading”, підвантажує картинки з CDN, сумісний з WordPress-плагінами для побудови сторінок і так далі. Він стискає JPG, PNG, GIF та PDF-зображення з різними рівнями стискання, а також конвертує їх з одного формату в інший. Матеріали з сайту можуть бути використані у некомерційних цілях з активним, видимим і відкритим до індексації посиланням. З іншого боку, можна використовувати тег picture, щоб розв'язувати проблеми з роздільною здатністю та орієнтацією графіки за допомогою запитів умов середовища та інших атрибутів.І якщо ви знаєте, як підвищити залученість клієнтів, ви завжди можете значно підвищити конверсію. За своїми параметрами цей формат (а, точніше, джерело запису) не сильно відрізняється, наприклад, від якості звичайних відеороликів з дозволом 720–1080р. В першу чергу, варто сказати, що WEB-DLRip відносять до так званих ріпам, тобто пережатому за допомогою спеціальних програм-відео кодеків. При виборі та встановленні таких систем необхідно дуже добре зважити очікувану користь від зростання кількості замовлень та повторних покупок зі збитками для оцінки швидкості завантаження. Луг в преріях, наприклад, вимагав би надто багато складних форм, щоб добитися економії при стисненні.


Варто добре зважити, чому віддати перевагу — наведенню краси на сторінках або практичної переваги швидкості завантаження. На стороні клієнта ви можете вказати бажані розміри зображення (які повинні бути менше поточних, оскільки зображення було масштабоване). Веб-браузер https://wizardsdev.com/ зменшить зображення до бажаного розв’язання, в процесі чого згладяться шуми, що виникли при низькоякісному стиску; у деяких випадках – повністю. Остаточний результат – менший файл, який легко масштабується в кілька дозволів екрану і не виявляє помітного зниження якості.Окрім цього, компанія презентувала свій формат зображень WebP, однак він ще не дуже поширений у наших інтернетах. Четвертаопція дозволяє обрати, як будуть називатись конвертовані файли. Якщо оригінальна картинка називалась image.png, то за замовчуванням її оптимізована версія буде image.png.webp. Але це може стати проблемою, якщо у вас в одній директорії є, наприклад, image.jpg та image.png. Переваги цієї техніки в тому, що зображення належним чином кешуються в тому форматі, який необхідно кожному пристрою, і ви не втрачаєте час або трафік, щоб доставити інформацію клієнту.


У випадку, якщо фотографія має багато дрібних деталей, RLE може навіть збільшити розмір файлу. Внутрішній формат популярного растрового редактора Photoshop останнім часом підтримується великою кількістю програм. Він дозволяє записувати зображення з багатьма прошарками, їх масками, додатковими Альфа-каналами і каналами базових кольорів, контурами та іншою інформацією. Таким чином, чим вище рівень компресії, тим більше даних відкидається, тим нижчою є якість. Використовуючи JPEG можна отримати файл в разів менше, ніж ВМР.
Author Bio

Jitendra Yadav

As a senior team lead, Mr. Jitendra Yadav is well versed in all stages of the development cycle for dynamic web projects along with front-end and back-end development in-depth knowledge. He has been working with PHP, Angular CLI, and React JS languages for more than 13 years.

Go Back

Expand Your Digital Horizons With Us

Start a new project or take an existing one to the next level. Get in touch to start
small, scale-up, and go Agile.

    Math Captcha 3 + 4 =